Sukces kołobrzeżanek w XI Mistrzostwach Polski w Fitness Sportowym w Gdańsku

Iwona Marciniak
Wielkie brawa dla dziewcząt i ich trenerek
Wielkie brawa dla dziewcząt i ich trenerek LaPassion
W ostatni weekend zawodniczki kołobrzeskiej Akademii Akrobatyki LaPassion wzięły udział w XI Mistrzostwach Polski w Fitness Sportowym odbywających się w Gdańsku. W zawodach uczestniczyło 360 zawodników z blisko 30 klubów z terenu całego kraju. Kołobrzeżanki świetnie się zaprezentowały.

W kategorii Fitness Dance do lat 16 - Paulina Kiełbasa została wicemistrzynią Polski, a tuż za nią na podium, z brązowym medalem uplasowała się Marika Jezik. Pozostałe zawodniczki sklasyfikowane zostały na następujących pozycjach:

- kategoria Acrobatic Show: Malwina Jezierska miejsce 5 (lat 16)

- kategoria Fitness Dance : Aleksandra Marek miejsce 14 (lat 10), Kaja Owczarek – 5 miejsce ( 13 lat), Beata Cięszczyk - 6 miejsce oraz Zuzanna Zatorska - 12 miejsce

- kategorii Fitness Show lat 13 - Aniela Popiół - 8 miejsce

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy udanego startu w zawodach. Ich trenerkom - Magdalenie Kozak i Marcie Kuchnie, również.