Medale mistrzostw Polski juniorów dla kołobrzeskich pływaczek

WW
kolobrzeg.pl
Dwie kołobrzeskie zawodniczki, wcześniejsze reprezentantki Miejskiego Klubu Pywłackiego w Kołobrzegu, zakończyły swoje występy w Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu z medalami.

Gabriela Ławrynowicz, która obecnie reprezentje Wartę Poznań, została wicemistrzynią na mistrzostwach Polski 16-latków - zdobyła wraz ze swoją drużyną srebrny medal w sztafecie 4x100 m stylem dowolnym. Pomimo skręconego stawu skokowego Gabriela pokazała się z dobrej strony, a jej drużynie do złota zabrakło tylko 0.34 sekundy.

Weronika Mrożek, reprezentująca teraz MKP Szczecin, zdobyła natomiast brąz mistrzostw Polski juniorów 15-letnich na dystansie 800 m stylem dowolnym.