Sukcesy kołobrzeskich tancerzy na mistrzostwach Polski

Centrum Tańca Top Toys Kołobrzeg/facebook
Grupa Crash Crew z kołobrzeskiej filii szkoły Top Toys była bezkonkurencyjna w kategorii dorosłych mini formacje Masters na Mistrzostwach Polski Urban Street Dance w Inowrocławiu i wywalczyła złoty medal.

Zawody rozgrywane od 26 do 28 kwietnia były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata i Europy. Wzięło w nich udział około 1000 osób z całej Polski, w różnych kategoriach wiekowych.

Świetnie zaprezentowały się dziewczynki z grupy Sygnetic (również z kołobrzeskiego oddziału szkoły Top Toys), które zostały wicemistrzyniami Polski w kategorii mini formacje do lat 7. Awansowały do Mistrzostw Europy, które odbędą się w czerwcu. Awans na ten turniej wywalczyli również reprezentanci grupy Diagram, z tej samej szkoły. W kategorii trio 8-11 lat zajęli 7 miejsce.