Kolejne sukcesy młodych kolarzy z KTC Kołobrzeg. Kornelia Braun bryluje

WW
W ostatnim czasie kolarze z klubu KTC Kołobrzeg wcale nie osiedli na laurach. Wciąż osiągają bardzo dobre wyniki.

W Mini Tour de Pologne, które rozgrywano na początku sierpnia, kolarze KTC Kołobrzeg poradzili sobie bardzo dobrze. Sposród 170 dzieci w kategorii młodzik Kornelia Braun zajęła 1 miejsce w klasyfikacji generalnej. Hania Boczkowska była 17 , Oliwier Wrześniewski - 18, Pola Maciążek - 20, Nicola Pszczoła - 32.

W X Międzynarodowym Kryterium Ulicznym - Nagroda Gruczna, Eliminacji do Mistrzostw Polski Kornelia Braun była 1 wśród młodziczek. Hania Boczkowska była 11, Pola Maciążek - 15, Nicola Pszcoła - 18. Na 5 miejscu w kategorii żak znalazł się Olivier Serafin. Oliwier Wrześniewski wśród młodzików zajął 13 miejsce, Kacper Wójcicki - 16.

W Międzynarodowym XIV Memoriale Wojciecha Paducha o Puchar Wójta Gminy Kijewo Królewskie Kornelia Braun była 2, Hania Boczkowska - 5, Pola Maciążek - 6, zaś Nicola Pszczoła - 24. Wśród młodzików najlepiej poradził sobie Kacper Wójcicki, który zajął 13 miejsce. Oliwier Wrześniewski był 18.